Wine Concierge

Wine Concierge to usługa sommelierska, stworzona z myślą o Państwa komforcie. Szybkie tempo życia i liczne obowiązki powodują, że nie zawsze mamy czas by zadbać o wino w naszym domu. Służymy doradztwem w doborze win do Waszych podniebień i spożywanych potraw, pomagamy w tworzeniu domowych piwniczek na wina a także dostarczamy towar bezpośrednio do domu lub firmy.

 

Wina i alkohole

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie na rynku daje Państwu dostęp do najwyższej jakości win jakościowych i markowych alkoholi. Sprowadzamy również rocznikowe alkohole i wina do piwniczek, których nie ma w stałej ofercie sklepowej. Takie wiekowe trunki bardzo dobrze podkreślają okrągłe rocznice i nadają charakteru świętowanym okazjom zachwycając przy tym dobrą kondycją. Chcemy aby nasz Doradca stał się dla Państwa również osobistym dostawcą, sprawnie realizując dostawy na telefon.

 

Piwniczki na wina

Działając w segmencie premium od wielu lat, zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, aranżowaniem i wyposażaniem piwniczek na wino w oparciu o specjalistyczne produkty francuskiej firmy EuroCave. Nasza praca zaczyna się od bezpłatnej konsultacji w domu lub restauracji klienta. Po ocenie warunków pomagamy dobrać rozwiązania wychodzące na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom klienta. Z przyjemnością uzupełniamy piwniczki na wina naszym klientom oraz doradzamy jak tworzyć i rozwijać własną kolekcję.

 

Edukacja winiarska

Spotkania towarzyskie lub firmowe można uświetnić motywem przewodnim jakim jest ... wino. Przyjemną formą pogłębienia wiedzy o winie lub rozpoczęcia przygody z winami jest degustacja lub kolacja z naszym sommelierem. Wspólnie ustalamy wybór win i dań tak by współgrały ze sobą. Tak poprowadzone spotkanie zapewni Państwu świadome i wyjątkowe doznania smakowe. Taki wieczór upłynie w miłej atmosferze a przy okazji będzie kształcący i pełen pasji. Będzie to również niezapomniana i prawdziwa "uczta dla zmysłów"

 

Eventy

Wielkie Wina Polska to profesjonalny i niezawodny Partner przy organizacji prestiżowych gali, eventów, turniejów, imprez firmowych a także wesel oraz innych wydarzeń towarzyskich. Swoim udziałem podnosimy rangę każdego wydarzenia serwując znakomite trunki zaproszonym gościom. Służymy również doradztwem z zakresu kolekcjonowania win i tworzenia prywatnych piwniczek. Prezentujemy ekskluzywne rozwiązanie dotyczące przechowywania i podawania win zarówno w domach jak i restauracjach.

Odbierz 20% rabatu na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter!

Dowiedz się pierwszy o promocjach, nowościach i wydarzeniach.