Wine Concierge - luksusowa usługa sommelierską stworzona z myślą o Twoim komforcie.

Wine Concierge to usługa sommelierska, stworzona z myślą o Państwa komforcie. Szybkie tempo życia i liczne obowiązki powodują, że nie zawsze mamy czas by zadbać o wino w naszym domu. Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie w tej dziedzinie, obejmujące:

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie na rynku daje Państwu dostęp do najwyższej jakości win jakościowych i markowych alkoholi.

Sprowadzamy również rocznikowe alkohole i wina do piwniczek, których nie ma w stałej ofercie sklepowej. Takie wiekowe trunki bardzo dobrze podkreślają okrągłe rocznice i nadają charakteru świętowanym okazjom zachwycając przy tym dobrą kondycją. Chcemy aby nasz Doradca stał się dla Państwa również osobistym dostawcą, sprawnie realizując dostawy na telefon.

Wine Concierge to nie tylko doradztwo i dostawa wina, ale również:

Działając w segmencie premium od wielu lat, zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, aranżowaniem i wyposażaniem piwniczek na wino w oparciu o specjalistyczne produkty francuskiej firmy EuroCave.

Nasza praca zaczyna się od bezpłatnej konsultacji w domu lub restauracji klienta. Po ocenie warunków pomagamy dobrać rozwiązania wychodzące na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom klienta. Z przyjemnością uzupełniamy piwniczki na wina naszym klientom oraz doradzamy jak tworzyć i rozwijać własną kolekcję.

Spotkania towarzyskie lub firmowe można uświetnić motywem przewodnim jakim jest ... wino.

Przyjemną formą pogłębienia wiedzy o winie lub rozpoczęcia przygody z winami jest degustacja lub kolacja z naszym sommelierem. Wspólnie ustalamy wybór win i dań tak by współgrały ze sobą. Tak poprowadzone spotkanie zapewni Państwu świadome i wyjątkowe doznania smakowe. Taki wieczór upłynie w miłej atmosferze a przy okazji będzie kształcący i pełen pasji. Będzie to również niezapomniana i prawdziwa „uczta dla zmysłów”

Wielkie Wina Polska to profesjonalny i niezawodny Partner przy organizacji prestiżowych gali, eventów, turniejów, imprez firmowych a także wesel oraz innych wydarzeń towarzyskich.

Swoim udziałem podnosimy rangę każdego wydarzenia serwując znakomite trunki zaproszonym gościom. Służymy również doradztwem z zakresu kolekcjonowania win i tworzenia prywatnych piwniczek. Prezentujemy ekskluzywne rozwiązanie dotyczące przechowywania i podawania win zarówno w domach jak i restauracjach.

Dlaczego warto wybrać Wine Concierge?